خدایا شهادت را وسیله‌ تحول و دگرگونی در خانواده، اقوام و آشنایانم قرار بده

اِنَّ اللهَ یُحِبُّ الَّذینَ یُقاتِلونَ فى سَبیلِه‌ صَفًّا کَاَنَّهُم بُنیانٌ مَرصُوص
جنگ، جنگ است. عزت، شرف، دین، میهن ما در گرو همین مبارزات است. (امام خمینی)
با عرض سلام به حضور رهبر کبیر انقلاب این قلب طپنده‌ [تپنده] امت و با سلام به شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی از کربلای امام حسین (ع) تا ایران و با درود و سلام بر شهدای زنده‌ ما، جانبازان انقلاب که با ایثار اعضای خود و صبر خود در مصائب واقعا حجت را بر ما تمام کرده و مشت محکمی بر یاوه‌سرایان چپ و راست و منحرفین زده‌اند.
هم اکنون که این چند سطر را می‌نویسم انتظار شب حمله را می‌کشم. انتظار شب نور، شب رحمت، شب گشایش، شب عصمت، شب نماز، شب بیداری، انتظار شب غلبه‌ نور بر ظلمت و سرنگونی کفر تا به ابد. به یاری حق و با امدادهای غیبی با دعاهای شما امت حزب الله و همیشه در صحنه، با رهنمودهای امام امت انتظار غیبت می‌یابد و چه سعادتی بیش از این که ما در این میدان کارزار، میدان آزمایش، نبرد، جهاد، دفاع، سهم اندکی داشته باشیم و از مخلصین له الدین باشیم. بارالها من به قصد حفظ مقدسات و شئونات به فرموده امامم که جنگ در هر کاری اولویت دارد، به جبهه آمده‌ام.
پروردگارا شهادت مرا وسیله‌ نزدیکی به خودت، پرواز به سوی خودت، آمرزش و ریختن گناهانم، پاک شدنم و در نهایت خلاصی از این دنیای زودگذر و آلوده قرار بده. بار خدایا شهادت را وسیله‌ تحول و دگرگونی در خانواده، اقوام و آشنایانم قرار بده. انقلاب ما برای به ثمر رسیدن و تثبیت شدنش نیاز به خون دارد، انقلابی که در شکل گرفتنش ۱۰۰هزار شهید داده انقلابی که به امید خدا وصل به قیام حضرت مهدی (عج) خواهد شد. منافعی که استکبار جهانی در ایران اسلامی از دست داده است.
غیرقابل تصور است و دشمن روز به روز فشار و ضربه خود را سعی دارد بر پیکر انقلاب وارد کند و ما باید سدی در مقابل این فشار به وجود آوریم و تنها راه باقیمانده، نابودی دشمن و در نهایت صدور انقلاب و بیرون آوردن مسلمین از زیر یوغ و چنگال مستکبرین است.
مادر مهربانم از تو شرمنده‌ام که نتوانستم حق فرزندی را بر تو ادا نمایم امیدوارم خداوند به شما صبر عطا بکند. برادران مهربانم ادامه دهنده راه خونین و پر بار شهدا باشید؛ پیرو و پشتیبان راه و خط امام، خط ولایت فقیه و طرفدار یاران و یاوران امام باشید پدر زحمتکشم از روی پرچین تو خجل هستم، نتوانستم فرزند خوبی و همکار خوبی برایت باشم، تو را آزردم، به بزرگی خودتان مرا ببخشید، خواهر عزیزم ادامه دهنده‌ راه گهربار زینب (س) باشید، رسالت خود را حفظ کنید. من مقدار ناچیزی پس انداز دارم هر گونه صلاح دیدید انجام دهید.
والسلام
به امید زیارت کربلا و آرزوی قدس عزیز
جنگ جنگ تا پیروزی، امام را دعا کنید.
حمیدرضا آجرپز
برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page