شهید احمد مهرائی

فرزند: غلامرضا
ولادت:۱۳۴۴
شهادت :۱۳۶۶
محل شهادت :-
مزار : گلزار شهدای امامزاده علی اکبر (ع) چیذر

زندگینامه شهید احمد مهرائی

وصیت نامه شهید احمد مهرائی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیاء ولکن لا تشعرون و لنبلونکم بشی من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات و بشر الصابرین الذین انا اصابتکم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون  اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمه و اولئک هم المهتدون .    «سوره بقره آّیات۱۵۳تا۱۵۷»

بنام خداوند بخشنده مهربان و بنام خداوندی که هستی از اوست ، بازگشتمان بسوی اوست و تمام کارهای ما به خاطر اوست. (انشاء الله)

سخنی با خانواده :

پدر و مادر عزیزم از اینکه من شما را اذیت کردم معذرت می خواهم و امیدوارم که مرا ببخشید تا مورد لطف خداوند قرار گیرم . خانواده عزیزم از اینکه من در میان شما نیستم نارحت نباشید و صبر داشته باشید و مانند زینب سلام الله علیه رفتار کن. پدر و مادر عزیزم این سعادتی بود که نصیب من شد و شما باید افتخار کنید و فقط برای من تنها گریه نکنید . چرا که عزیزانی هستند که شهید شده اند و به علت اینکه شناسایی نشده اند ، بنام شهید گمنام دفن شده اند. و چه شهیدانی که جنازه آنان در دست مزدوران عراقی از خدا بی خبر است. پس هرگاه خواستید گریه کنید برای تمام شهیدان اسلام گریه کنید. در نمازهایتان امام را دعا کنید و مبادا نام امام را فراموش کنید . وتا جائیکه برایتان امکان دارد نمازهایتان را به جماعت بخوانید . در دعاهای کمیل ، توسل، زیارت عاشورا و دعاهای دیگر شرکت کنید. و یک مسئله دیگر نماز جمعه ، این نماز سیاسی و عبادی را ترک نکنید . و تا می توانید به نماز جمعه بروید.

پدرجان یکسال و نیم نماز و روزه قضا دارم و اگر توانستید انجام دهید.

سخنی با گروه مقاومت:

برادران عزیز من شنیده ام که پشت سر من حرف هایی زده اند ، نه تنها پشت سر من بلکه پشت سر تمام بسیجی هایی که فقط و فقط برای رضای خداوند متعال به جبهه می روند ، حرف هایی زده شده است . این اشخاص گفته اند که تمام بسیجی هایی که به جبهه می روند بخاطر این است که یا از درس فرار می کنند و یا برای تیر انداختن و آتش بازی به جبهه می روند و من برادر کوچک شما از تمام برادرهای گروه مقاومت می خواهم که با اعمال و کردار و تبلیغات به آنها بفهمانید که طرز تفکر آنان اشتباه است و برادران بسیج فقط برای خدا به جبهه ها می روند . و این را بدانید که اگر این برادران از این طرز فکر غلط برگشتند از آنها خواهم گذشت و در غیر اینصورت از آنان نخواهم گذشت. برادران عزیز همانطور که برادر شهیدمان امیرحسین نواب کاشانی گفته است : نگذارید که منافقان در گروه های  مقاومت رخنه کنند . بین گروهای مقاومت اختلاف ایجاد کنند و تفرقه بیاندازند. این گروه های مقاومت را با جان و دل حفظ کنید . و در کلاس های بسیج شرکت کنید و به نماز و دعا اهمیت بسیار قائل شوید همانطور که رسول اکرم(ص) می فرمایند : الدعا سلاح المؤمن   دعا سلاح مؤمن است

پس در دعاها شرکت کنید و امام را دعا کنید.

در آخر از تمام فامیل ها وبستگان و دوستان طلب حلالیت می کنم. امیدوارم که مرا حلال کنید .

خداوند یار و نگهدار شما باشد .

                                                                   والسلام احمد مهرایی

                                                                ۶۲/۱/۲۸

وبلاگ شهید احمد مهرائی