بسم الله الرحمن الرحیم
با سپاس از خداوند کریم و با سلام بر انبیاء و اوصیاء و ائمه اطهار(ع) و بر حضرت مهدی، بزرگ رهبر بشریت، دادگستر جهان و نایب برحق آن امام بزرگوار و با سلام بر شهیدان تاریخ از صدراسلام تا به کنون، به ویژه شهدای مظلوم و گمنام خطه‌ی خونین کردستان و بالاخره سرداران شهید سپاه توحید که با ضد انقلاب و منافقین تا آخرین نفس خود جنگیدند و منطقه را از لوث وجود ناپاکان پاک نمودند .
باسلام بر رزمندگان ، رزمندگانی که بر ندای حسین زمان پاسخ مثبت دادند و عاشقانه به جبهه‌های نور بر علیه ظلمت شتافتند تا قانون الهی در سراسر گیتی حاکم گردد و با سلام بر روحانیت متعهد پیرو خط امام و پاسداران خون شهدا و امت شهیدپرور .

پدر و مادرم سلام علیکم :
مرا ببخشید از اینکه نتوانستم زحماتی را که برای من کشیده‌اید جبران نمایم. نگران من نباشید. پدر و مادرم و همسر فاطمه گونه‌ام، انشاءالله خداوند به شما صبر عنایت بفرماید گرچه برای شما عمل کردنش مشکل است , امیدوارم برای خدا تحمل نمائید. من راضی بودم به رضای خداوند کریم، من منتظر چنین روزی بودم، من خدا را شکر می‌کنم از اینکه لیاقت و توفیق پیدا کردم در راه اسلام به فرمان امام عزیز قدم گذارم، امید است این قدمهای ناقابل من مورد قبول باریتعالی واقع گردد . گریه که می‌کنید مبادا که به خاطر از بین رفتن من باشد من امانتی بیش نبودم پیش شما،خدا می فرماید :
انالله و انا الیه راجعون
خداوند به ما توفیق دهد که صالح از دنیا برویم و عاقبت امور همه ما را ختم به خیر بگرداند. گریه که می‌کنید به یاد امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) و مصیبتهایی که آنها به خاطر اسلام متحمل شده‌اند ,باشد. در ضمن هر وقت دعا کردید و اشکهایتان جاری شد و قلبتان شکست برای آمرزش گناهانم از خدا طلب بخشش نمائید. امید است خداوند از سر تقصیراتم در گذرد .

برادرانم :
مبادا دست از اسلام و امام بکشید، دنباله رو راه شهدا باشید. در این موقعیت حساس از اسلام حمایت نمائید و در راه مقدس اسلام ثابت قدم باشید. بیشتر به یاد خدا باشید و به فکر آخرت خودتان باشید و برای پیروزی رزمندگان اسلام دعا کنید. مبادا پدر و مادرم از شما رنجیده شوند، سعی کنید نسبت به پدر و مادر رئوف و مهربان باشید . خواهرانم :
شما نیز زینب گونه باشید و پیام خون شهدا را به جهانیان برسانید. از شما می‌خواهم که برایم نگران نباشید و افتخار کنید که برادرتان قدم در راه مقدس «صراط المستقیم » راهی که انبیاء طی نموده‌اند, گذاشت. توکل به خدا داشته باشید .خداوند به شما هم صبر عنایت فرماید. برایم دعا کنید

خطاب به برادران و خواهران :
مرگ راهی است که باید پیمود و سفری است که باید رفت، حال چه بهتر این رفتن در راه خدمت به اسلام و ملت شریف اسلامی باشد.مگرنه این است که امام خمینی می فرماید: شربت شهادت نوشیدن و با سرافرازی به لقاءالله پیوستن ,بزرگترین آرزوی ماست. همانا اولیاء‌الله هم این آرزو را می‌کردند .

سپاس خداوند متعال را که خدمت در راه خودش را به ملت شریف ما عطا نمود و سپاس خداوندی را که نعمت بزرگ امام را به ما ملت خداجوی عطا فرمود. آری این امام بود که به ما شخصیت انسانی داد و ما را بیدار ساخت. قدر امام را بدانید و حداکثر استفاده را از این بزرگوار بکنید و از یاران باوفای امام حمایت کنید .
با منافقین کوردل که می‌خواهند خط امام را خدشه‌دار کنند مبارزه کنید، آنها را بهتر بشناسید، به فرمایشات امام بزرگوار گوش دهید و به گفته‌های ایشان عمل نمائید .
هر زمانی که از عمر جمهوری اسلامی می‌گذرد وظیفه ما بیشتر و سنگین تر می شود. انشاء‌الله دینی که به شهدا و اسلام دارم بهتر ادا نمائیم و از خداوند متعال در این راه پرفیض الهی بخواهیم ما را یاری نماید. برای شادی روح شهدا دعا را فراموش نکنید. در نماز جماعات و نماز عبادی سیاسی جمعه هرچه فعال‌تر شرکت کنید و مشتی باشید بر دهان یاوه‌گویان .با حضور در جبهه‌های نور علیه ظلمت اسلام را یاری نمائید و رزمندگان اسلام را پشتیبانی نمائید .
روحانیون که از خط ولایت فقیه هستندرا از خود بدانید، انشاءالله خدا جنگ میان اسلام و کفر را به نفع اسلام خاتمه دهد و شر دشمنان را از سر مسلمین جهان قطع نمایید .
وصیتم را با چند دعا خاتمه می‌دهم :
خدایا امام بزرگوار را تا انقلاب مهدی(عج) برای مسلمین جهان نگه دار .
خدایا قلوب سیاه ما را به نور ایمان منور و روشن بگردان و ما را به وظایف خود آشنا ساز .
خدایا یاران امام بزرگوار را در پناه خودت حفظ نما .
خدایا به خانواده‌های شهدا صبر جزیل عنایت فرما .
خدا حافظ همه ی شما احمد خلیلی فر

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page