بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله اشتری من الموءمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه

درود بر انبیاء گرامی اسلام خصوصا خاتم انها حضرت محمد (ص) سلام بر سرور و سالار  شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) و پیروان راستین آن حضرت  سلام بر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فدا و نایب بر حقش امام  خمینی ان بت شکن تاریخ بعد از معصومین علیهما سلام . سلام بر  خانواده مکرم  شهیدان خونبار انقلاب ، مفقودین , مجروحین و اسراء جنگ تحمیلی و سلام بر مجاهدین راه حق در سراسر کره خاک و سلام بر سنگر نشینان اسلام.

الهی تو را سپاس میگویم که مرا در خط سرخ ال محمد (ص) قرار دادی , تو را سپاس میگویم که رهبر ورهروام را اولین امام شیعیان علی ابن اب طالب (ع) قرار دادی که در مقابل بیداد گریهای جباران و مستکبران و جهانخوران و منافقان انچنان قاطع و سر سخت بود که یکروزه هفتصد تن از انها را گردن میزد و با انها به هیچ وجه سازش نمیکرد. همان علی (ع) در مقابل درد مندان و بینوایان و محرومین جامعه انچنان بود که گویی در مقابل انها گناهکار است خدایا تو را سپاس میگویم که به من اموختی پیرو کسی باشم که جزء در مقابل الله به هیچ وجه سر تسلیم فرود نمی اورد. علی که خود فدای اسلام عزیز شد در میان جامعه انچنان غریب بود که سر به چاه میگذاشت و با چاه درد و دل مینمود. الهی من خود لیاقت این را نداشتم که در صف حق ستیزان قرار گیرم , تو عنایت کردی. الهی از کودکی عنایت تو بود که مرا با راه شهیدان اشنا و خون نا قابلم را با خون حقجویان عجین نمودی. تو مرا با دردها اشنا و با سختیها ابدیده و فکرم را اشنای حقایق کردی و مرا بر ان داشتی که در اسایشها خود را نبازم و در دردها بیقراری ننمایم. خدایا همیشه از تو خواسته بودم که خونم در راه دین ریخته شود و بر این خواسته راضی هستم.

حال ای ملت اسلام کوچکتر از انم که به شما تذکر دهم ولی سخن قران را یاد اوری میکنم که فرموده:  فذکر انما انت مذکر

۱ – دست از رهبری امام امت بر ندارید که فنا میشوید.

۲- فرامینش که همچون فرامین پیامبر است بپذیرید که نفع شما در ان است.

۳- امام را هیچ موقع از تاریخ تنها نگذارید.

۴- پیروی و اطاعت رهبری بر همگان واجب است اطاعت کنید.

۵- در مقابل دشمان خصوصا کفار و منافقان سر سختانه بایستید و زیر ظلم نروید که این سخن قران است: لا تظلم و لا ظلم

به پدر و مادر و خواهر و برادرانم سفارش میکنم که در مرگ من بسیار خونسرد بوده و همیشه رضایت الله را در نظر بگیرند چون او مالک است و ما امانت و هر موقع اراده نماید امانتش را پس میگیرد.

عزیزان اینجانب در زندگی کاری که مفید باشد برای جامعه انسانی نکرده ام امیدوارم که خونم باعث قدرت و قوت اسلام شود و از خون این حقیر هم مبارزانی بپا خواسته و سلاح مرا بدست گیرند و در حفظ اسلام عزیز بکوشید.

از تمام خانواده خصوصا پدر و مادرم تشکر می کنم که همواره مرا تربیت قرانی کردند و با راه ابا عبد الله الحسین (ع) اشنا نمودند،میدانم که شما را بسیار نارحت  کرده ام ولی امیدوارم که با محبت پدری و مادری از گناه من بگذرید  وتشکر میکنم از معلمین که در تربیت من نقش بسزایی داشتند. خواهرم را به صبر دعوت میکنم و به او و همگی خواهران  سفارش می کنم که با حجاب خود پاسدار حرمت خون شهیدان باشند. از برادران میخواهم جبه ها را پر کنند مخصوصا برادران خودم از همگی میخواهم که پایگاه را خالی نگزارید و سنگرم را حفظ کنید و نماز جمعه ها را فراموش نکنند.و از همگی اخلاق اسلامی انتظار دارم.

به همگی برادران  و خواهران بگویم که این راه را خودم انتخاب نمودم و هیچ کس به من تحمیل نکرد بلکه با شناخت برگزیدم .سفارش میکنم چنانچه به فیض شهادت نسیب این حقیر شد شما صبر پیشه کنید و رضایت الله را در نظر بگیرید چون او مالک است و ما امانت و هر موقع اراده کند امانتش را پس می گیرد.از شما میخواهم که برای این حقیر اشک نریزید، فقط برای امام حسین (ع) و ائمه معصومین علیهما سلام وبیاد انها اشک بریزید و در مجلس ترحیم من  مصیبت ائمه را بخوانید و نوحه سرائی کنید باشد که اشکهای شما باعث امورزش این گناهکار شود. در مرگ من سیاه نپوشید وبر کسی سخت نگیرید که روح من راحت باشد وکسی جهت مرگ بنده شادی عزیزان و خودشان را عقب نیندازد .

وهمسرم بسیار حق به گردن من دارد، امیدوارم خداوند متعال از او راضی باشد که من از ایشان راضی هستم چون ایشان بسیار صبور بودند  در طول زندگی.فرزندانم را بسیار خوب تربیت کنید مخصوصا تربیت قرانی و با علم قران اشنا کرده و به مجالس تربیت اسلامی بفرستید و در تحصیل انها کوتاهی نکنید و محدودیت درسی قائل نشوید و انها را با افراد در خط اسلام و رهبری مزدوج کنید که ثروت ملاک نیست،ملاک تربیت باشد  نه ثروت،تعهد به اسلام باشد نه بی بند و باری.

وقتی  فرزندانم بزرگ شدند و گفتند بابایمان کجا رفته است بگویید به سفر کربلا رفته و در راه کربلا و یاری امام حسین (ع) به لقای پروردگار شتافته است،از فرزندانم میخواهم که از بابای خود راضی باشند گر چه پدر خوبی برایشان نبودم ولی انها پدر خود را دوست دارند و راضی خواهند شد.

از شما میخواهم بیشتر منازل شهیدان بروید و بچه های انان را به شجاعت , مقاومت , صبر , برد باری , شکیبایی و استقامت دعوت کنید. همیشه با انها پدرانه رفتار نمائید و کاری کنید که انها فقط امام خمینی را پدر خو بدانند و محبت او را در دل داشته باشند. باز عزیزان شما را به دو چیز سفارش میکنم:

۱ – پیروی از عقل که تعین کننده است

۲- دوری از نفس اماره  که نابود کننده است

از تمام اقوام , دوستان و اشنایان حلالیت میطلبم و از همگی التماس دعا دارم

(والسلام و علیکم و رحمه الله و برکاته)

خدایا , خدایا , تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار   اکبر قاسمی

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page