بسم الله الرحمن الرحیم

الیه یرجعکم جمیعاً وعدا… حقاً انه یبدو الخلق ثم یعیده  سوره یونس آیه ۴

بازگشت شما همگی بدوست . خدا وعده کرده او از نخست خلق می کند و سپس خلق خویش را باز می آورد.

بنام خدایی که جانها همه در ید قدرت اوست ، بنام خدایی که از او هستیم و به سوی او بازخواهیم گشت. بنام صاحب روز قیامت و بنام خدای یکتا، خدای آمرزنده گناهان.

شهادت می دهم که خدای یکی است و جز او خالقی نیست و ایمان به کتاب آسمانی قرآن کریم و کلام خدا. شهادت می دهم که محمد(ص) فرستاده از طرف خداست تا ما بندگان ضعیف و گمراه خود را به صراط الهی هدایت نماید.

شهادت می دهم که امام علی (ع) امام اول ما شیعیان است و نائب بر حق حضرت محمد(ص) روی زمین و قبول داشتن حضرت علی (ع) به ولی خدا بعد از پیامبر .

شهادت می دهم که خمینی روح الله ولی فقیه در زمان زندگی من و عصر حاضر است و قبول داشتن ایشان بر نماینده بودن حضرت ولی عصر(عج) درروی زمین و قبول داشتن ایشان به رهبریت جامعه اسلامی و حامی تمامی مستضعفین جهان .

اقرار به قبول کردن اسلام و بر حق بودن اسلام بر تمامی دینها و مذاهب جهان و ایمان داشتن کامل به این جمهوری اسلامی و جنگ که جنگ بین اسلام و کفر است.

و اقرار به گناهکاران بودن و ضعیف بودن و خلاصه درمانده و ناچیز بودن به درگاه خدا و این اقرار و اعتراف به گناه تنها در برابر خداست.

اینجانب توکل قره گزلو، دارنده شماره شناسنامه ۳۳۵۰ متولد تهران فرزند زین العابدین با آگاهی کامل و دارا بودن ازسلامت جسمی و عقلی کامل در موقع نوشتن این مطالب هستم و از شما بازماندگان تقاضا دارم تا حد ممکن به آنها عمل نمایید.

اولاً برای چندمین با در وصیت های خود از شما پدر و مادرم ، دوستان و آشنایان حلالیت می طلبم. از پدر و مادرم تقاضا دارم تا به این وصیت های بنده و فرزند  نافرمان خود عمل نمایید . تا در نبودن من  در این دنیا دیگر به کسی چیزی از نظر مالی و معنوی بدهکار نباشم .

در مورد بدهکاری به خداوند بزرگ و بخشنده در حدود اگر درست حساب کرده باشم و خدا مرا ببخشد اگر کم حساب کردم، ۲ سال نماز و دوسال شاید بیشتر روزه بدهکار هستم. و خود تا زنده هستم در کم کردن آن سعی می کنم. و دیگر گناهان من است که از  خدا بخواهید من را بخشد . در مورد بدهکاری به دوستان و برادران که حدود ۵ تن از دوستان به هر کدام مقداری بدهکار هستم که حتماً پرداخت نمائید. اگر از کسی طلب کار هستم، آن را به حساب بازسازی خرمشهر بریزید و در مورد مجلس ختم تا آنجا که می شود ساده برقرار نمائید. و در مورد قبرم اگر در چیذر در کنار برادرم علی عقیلی که مقداری جای خالی دارد و اگر آنجا نشد تا به او نزدیک باشم و اگر نشد در بهشت زهرا خدا همه ما را بیامرزد.

 

                                                                             توکل قره گزلو – ۱۳۶۲/۴/۲۷

یادداشتی از شهید توکل قره گزلو یک ربع قبل از عملیات

یا ابا عبدالله من صلح و سازشم با کسانیکه با شما صلح کنند، و جنگم با کسانی که با شما جنگ کنند.

خدایا، ای خدای حسین ، ای کسی که ماجرای حسین در کربلا آفریدی، ای خدایی که امیدم با تمام گناهکاریم و روسیاهیم به فضل توست و از این خدای با این همه فضل و کرم ، ترسم تنها از عدل اوست.

خدایا تا این زمان هرچه کردم ببخش و هرچه گفتم مرا عفو کن.

خدایا ترا به رگهای بریده ی گلوی حسین (ع)قسمت می دهم اکنون که یک ربع به شروع عملیات مانده و من تنها به این دلخوش هستم که زمانی که از منزل حرکت کردک تنها نیتم تو بودی و بس. گرچه در این مدت نفس اماره چند بار من را از یاد تو غافل کرد ولی خدایا ، تنها به این دلخوش هستم کهن یتم در آغاز حرکت و هجرت تو بودی.

خدایا گناهانم زیاد است و تو می دانی ، پس در این موقع حساس این حقیر را ببخش . خدایا تنها خواسته ام همین است ، ببخش تنها همین خدای من. ای خدای مهربان من.

دوستان محل ، اگر خبر شهادت من آمد اگر خواستن بر من اشک بریزید، این اشک را در راه رفتن به مسجد و ثبت نام کردن در بسیج و خدمت در راه اسلام بریزید.

کسانیکه می خواهند بر من اشک بریزند ، اگر نیت دارند که خدمتگزاراسلام باشند می توانند در مجلس ختم و تشیع جنازه من شرکت کنند و گرنه هرگزز راضی نیستم که یک هفته حداکثر بر من اشک ریخته و بعد از آن مرا فراموش کنند. شهادتم را نادیده بگیرند. هرگز از آنان نخواهم گذشت.

روی سخنم با دوستانم است که در راه اسلام کمتر هستند و یا نیستند. دوست دارم این تیپ دوستانم ادامه دهنده راهم باشند. خداحافظ.

 

                                                                   یک ربع قبل از عملیات والفجر

                                                                   توکل قره گزلو – ۱۳۶۲/۵/۱۳

 

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page