بسمه تعالی
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم
با شهادت به یگانگی قادر متعال و قبول بدون قید و شرط پیامبری بزرگوار اسلام محمد ابن عبدالله(ص) و ولایت دوازده امام و قبول رهبریت و ولایت امام امت وصیت‌نامه خود را آغاز می‌نمایم.

وصیتنامه
بسمه تعالی
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم
با شهادت به یگانگی قادر متعال و قبول بدون قید و شرط پیامبری بزرگوار اسلام محمد ابن عبدالله(ص) و ولایت دوازده امام و قبول رهبریت و ولایت امام امت وصیت‌نامه خود را آغاز می‌نمایم .
بار الها تو خود آگاهی که ما جز تو و خواسته‌های تو چیزی را در دنیا دنبال نمی‌کنیم. خدایا مرا یاری کن تا در مقابل احکام تو مطیع باشم، مرا راهنما باش تا راه حق را از باطل شناخته و در راهش که خواست توست جهاد کنم .
معبودا اگر در آخرت یاریم نکنی، چه کنم و اگر در دنیا به حال خودم واگذاری چه کنم؟ امید به عنایت تو دارم. بار الها مرا نیز یاری ده تا جزء یاری دهندگان دینت باقی بمانم، مرا آگاهی ده تا آگاهی دهنده جامعه باشم و مرا استوار گردان تا در راه دینت استوار باقی بمانم. قادرا، تونیز آگاهی که چشم امید ما به عنایت خاص توست تا در جبهه جنگ که همانا برخورد مکتب اسلام در مقابل دنیای کفر و نفاق است, یاریمان نمائی .
با الها چشم امید به بهشت تو مرا به سوی جبهه نکشاند و دوری از دوزخت نیز در راهت استوارم نکرد. هرچه بود امید به انجام حُکمت بود و در این راستا از بذل جان دریغ ندارم. معبود من تو خود آگاهی که چه ظلمها و کجروی‌ها در دنیا بود و بر علیه ما به کار گرفته شد، اگر یاری تو نبود مقاومت را در خودم احساس نمی‌کردم و از تو می‌خواهم که نعمت رهبریت امام را از ما نگیری، چرا که شاید بهترین سزای اعمال انسانهای نافرمان، گرفتن این نعمت است . خدایا مارا نیز در راهمان همچون رهبرمان ثابت قدم بگردان تا همچون او بر سر دنیای شرق و غرب نهیب زده و آنان را به خاک مذلت بنشانیم .
بار الها جانم را در راه تو دادم و با خونم درخت اسلام و دینت را آب یاری نمودم، از من بپذیر چرا که اگر نپذیری چه کنم؟
خونم را با آگاهی کامل در راهت اهدا نمودم چرا که برخودم واجب دیدم .
خدایا نعمت شهادت را از عاشقان راهت نگیر، چرا که اگر بگیری چه کنیم؟ چشم امید به نوشیدن شربت شهادت، دلها را تسکین می‌دهد. بارالها رهبر ما را از ما خوشنود کن و ما را در آخرت با نیکان و صالحان و مقربین درگاهت محشور کن .
چند کلمه هم به عنوان وصیت به ملت شریف بگویم :
حجت بر ما تمام است، دفاع در سنگرهای اسلام واجب است، به امید حکم جهاد نباشید ، چرا که اگر باشید کوتاهی کرده‌اید . امروز خداوند لیاقت دفاع از سنگرهای اسلام را به ما عنایت کرد و این دفاع احتیاج به خون دارد تا لیاقت کامل شود .
خدایا آن روز نیاید که دست از جنگ و دفاع بکشیم و به مادیات روی آوریم، اگر چنین شود در پیشگاه تو و رسولت چه جوابی دهیم؟ چشم امید به نصرتت داریم، ما را یاری کن تا این لیاقت را حفظ نمائیم .
اما قبول قطعنامه از طرف نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک حکم شرعی است که از طرف رهبریت و ولایت امر به ماابلاغ شده است و مقلد این بزرگوار باید با جان و دل پذیرا باشند چرا که مصلحت اسلام بوده و هست و اتمام حجتی است با استکبار و دنیا که ما را جنگ طلب جلوه دادند و در این برهه از زمان تنها وظیفه، حفظ لیاقت در دفاع از سنگرهای اسلام که همانا جنگ با دشمن بعثی است .
به شایعات و نفاق و دوروئی فریب خوردگان کج فکر و لاابالی گوش ندهید که اگر گوش دهید همانا دشمن علنی اسلام هستید .
فرامین رهبری را با جان و دل پذیرا باشید ، چون راه نجات و سعادت در این است .
امروز امام با آبرویش معامله کرد و فردا ما باید با خونمان معامله کنیم . یادمان باشد که چه بودید و هر وقت فراموش کردیم ,ذلت و خواری زمان طاغوت به یاد آوریم .
همسرم وفرزندانم :
آنچه امروز باعث جدائی بین ما شد ثمره چندسال تلاش بود و در انتظار چنین روزی بودم و لحظه شماری می کردم و همیشه از خداوند خواستم تا لیاقت خدمت و شهادت در راه خودش را به من ارزانی دارد . وظیفه برگردن تو به عنوان مادر فرزندانم این است که همچون زینب ، رسالت انقلاب را بر دوش گیری و از هیچ چیزی هراس به خود راه ندهی . چرا که ما برای اعتلای کلمه حق جنگیدیم و شما نیز برای حفظ این دستاوردها باید تلاش کنید هرچه در زندگی ام وجود دارد متعلق به تو و فرزندانم می‌باشد و هیچکس حق دخالت ندارد. در راستای قوانین شرع اقدام شود و شما را همسرم ، به عنوان قیم فرزندان خود انتخاب کردم زیرا شایستگی این کار را در شما به خوبی حس می‌کنم .
در پایان از همه حلالیت می طلبم و چشم امید به عفو پروردگار دارم .
بامید پیروز ی نهائی در تمام جبهه ها .
والسلام ۲۹/۴/۶۷ مصطفی طالبی

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page