بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تَحسبنَّ الذینَ قُتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یُِرزقون قرآن کریم
یا نفس من بعد الحسین(ع) مونی فبعده لا کنت ان تکونی
ای نفس زندگی بعد از حسین(ع) ننگت باد ,مرگت باد. حضرت عباس(ع )
با شهادت بر یگانگی خداوند متعال و نبوت حضرت محمد (ص) وحقانیت خلافت و امامت ۱۲ امام معصوم(ع)و ولایت فقیه وصیت نامه خود را آغاز می‌کنم .
با درود به رهبر کبیر انقلاب و خانوادهای شهدا و با درود به شهدانهضت جهانی اسلام از هابیل تا کربلای خوزستان .
هم اکنون که قلم در دست گرفته‌ام و می‌خواهم کلماتی را به عنوان وصیت بر روی کاغذ بنویسم، دستم می‌لرزد چون می‌دانم که من لیاقت شهادت را ندارم و نمی‌دانم چرا .
من از قافله عقب مانده‌ام و علت هم این است که من هنوز ساخته نشده‌ام، ولی خدایا تو خود می دانی که چقدر من با خودم صحبت می‌کنم و خود را دلداری می‌دهم و می‌گویم خداوند کریم و رحیم است و حتماً شهادت را نصیب من می‌کند، خدایا دوستان همه رفتند, رفقا همه رفتند, دیگر از دوستانم باقی نمانده، عابدینی‌ها، سلطانی‌ها، اسلامجو، ترکاشوندها، حاتمی، فراهانی، کلیه عزیزان رفتند و من خجالت می‌کشم از منطقه سالم برگردم، خدایا تو خود می‌دانی که من این راه را آگاهانه انتخاب کرده‌ام و کورکورانه نیست و می‌دانم که به راهی که همان لقای تو است, می‌روم .
خدایا تو خودت کمک کن، الهی من با تمام وجود ادراکت می‌کنم و این سخن زیبایت را خوب درک می‌کنم که «یُحبُّوه و یُحبُّونَه»، خدایا تو خود می‌دانی که این بنده حقیر به تو عشق می‌ورزد و همیشه به یاد تو بوده و هستم، زیرا امید من و تکیه گاه من توئی و غیر از تو کس دیگری ندارم .
خدایا ای کاش من هفتاد بار زنده می‌شدم و دوباره در سنگر تکه تکه می‌شدم، مگر نه اینکه همیشه در زیارت وارث می‌خوانیم که: «یا لَیتَنا کُنـّا مَعکم فأفوزَ فوزاً عظیماً »
حالا آماده‌ام ,خدایا می‌خواهم به فوز عظیم شهادت برسم، کمکم کن ای مولای من .

وصیت به امت شهید پرور :
عزیزان هم اکنون که این جنایت کاران در منطقه, کاری نمی‌تواند بکنند ,به شهرها حمله می کنند و کودکان و پیر زنان وپیرمردان را به خاک و خون می کشند، ولی ای استوار مردان دست از انقلاب بر ندارید که دیگر کار صدام به یاری خدا تمام است .
عزیزان قدر امام را می‌دانید , بهتر بدانید، نکند کاری کنید نفرینی که حضرت علی(ع) به امت خود کرد، امام هم به شما بکند، عزیزان خوب دقت کنید یکسری یاران امام را از ما گرفتند ولی شما قدر امام را بدانید، چون حضرت علی(ع)درجواب بی مهری های یارانش, به خدا گفت که خدایا نعمت حاکم صالح را از این امت بگیر و خدا هم نعمت را گرفت و ذلت را برای آنها جایگزین کرد .
پس مواظب باشید ای عزیزان روز قیامت هم درکارهست، ای کسانی که چوب لای چرخ انقلاب می‌گذارید و پشت پا به اهل بیت امام حسین(ع) می‌زنید و اهل بیت را رها کرده‌اید. وای به حالمان, اگر نامه اعمالمان را به دست چپ بدهند، راستی اگر بدهند چه کنیم؟
مواظب باشید جبهه‌ها را خالی نگذارید که دشمن اگر قدرت بگیرد ,جنبنده‌ای در روی زمین ایران آسایش نخواهد داشت، به جبهه‌ها بروید و هرچه زودتر این جانی را نابود کنید که در روز قیامت شرمنده اهل بیت (ع)و شهدا نباشید .
پدر و مادر و همسر و خواهران و برادرم، مرا حلال کنید و از اقوام و مردم برایم حلالی بطلبید و خوشحالی کنید که در راه خدا قربانی داده‌اید و روز قیامت در پیش امام حسین (ع) و حضرت زهرا(س) رو سفید خواهید بود .
عزیزان همه شما را خیلی دوست دارم ولی این را بدانید که خدا و اسلام را خیلی بیشتر از شما دوست دارم و باید به ندای حسین زمان لبیک گفت .
تقاضا دارم اگر از من جنازه‌ای برنگشت خیلی عادی مراسم انجام شود، گر چه با توجه به این برنامه‌ها راضی نیستم کسی برایش اتفاقی بیفتد و مراسم مانند بقیه شهدا باشد و در مجلس من از مصیبت‌های حضرت زهرا(س) و حضرت زینب (س( بخوانید .

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page