ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

تا زنده هستیم نمی گذاریم ستمکاران بدولت و فرماندهی برسند. مگر اینکه پس از مرگ ما زمان سلطنت دیگر باشد .(امام حسین(ع))

آنقدر به جبهه میروم و میجنگم تا شهید شوم.

ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین در میدان نبرد شهید شد.

ای جوانان مبادا در غفلت بمیرید که علی(ع) در محراب عبادت شهید شد و مبادا در حال بی تفاوتی بمیریدکه علی اکبرحسین در راه حسین(ع) و با هدف شهید شد .

ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب را بدهید، که تحمل آن همه شهید را نمود. همه مانند خاندان وهب جوانانتان را به بفرستید و حتی جسد او را هم تحویل نگیرید. زیرا مادر وهب فرمود پسری که در راه خدا دادم پس نمی گیرم.

برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید . که بهترین درمانها برای تسکین دردهاست و همیشه بیاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز نگذارید دشمنان بین شما تفرقه بیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا کند زیرا اگر چنین کردند روزبدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرتهاست . در امام بیشر دقت کنید و سعی کنید عظمت او را دریابید و خود را تسلیم او سازید. و صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ کنید . اگر فیض شهادت نصیبم گشت آنانکه پیرو خط سرخ امام خمینی نیتند و به ولایت او اعتقاد ندارند بر من نگرید و به جنازه من حاضر نشوند . اماباشد که دماء شهدا آنان را نیز متحول سازد و به رحمت الهی نزدیکشان کند.

سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و از قول من و رزمندگان به امام بگویید که تا این جنگ را به آخر نرسانیم از جنگ دست بر نمی داریم وبگویید تا آخرین قطره خون سنگر اسلام را ترک نخواهیم کرد. باخدا پیمان می بندیم که در اتمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین(ع) همراه باشیم و سنگر او راخالی نکنیم ، تا هنگامیکه همه احکام الهی درزیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا در آید . مردم مسلمان ما برای خاک نمی جنگیم برای اسلام عزیز می جنگیم، ای خواهران بهشت زیر پای مادران است ، که این جوانانی تربیت می کنند و تحویل اسلام و امام و ملت مستضعف و شهیدپرور ایران می دهند.

مادر مهربان و عزیز ، سلام گرم مرا بپذیر و حلالم کن مبادا در فقدان من گریه کنی افتخار کن  که فرزندت در راه خدا به این مقام رسیده است .

پدر عزیز و زحمت من ، سلام مرا از درگاه خداوند بپذیر و حلالم کن و با استقامت و صبر شکیبایی از انقلاب اسلامی حراست و دفا کن . مبادا روحیه خود را ببازی و گریه کنی، برادران و خواهرانم قدر پدر و مادر مهربان و لدسوز را بدانید و درباره آنها غیبت و دروغ نگویید که باعث ناراحتی آنها شود . پدر بزرگوارم این خواسته مرا حتماً انجام دهید که این وظیفه شرعی می باشد که هرمسلمان تفنگ بردارد و به جنگ کسانی برود که آمده اند تا اسلام ما را از بین ببرند. آیا بی غیرتی نمی باشد که ما در منزل بنشینیم و کافران به خاک اسلامی ما حمله کنند و به ناموس و ملت ما تجاوز نمایند . در جایی که مرگ سرخ باشد آیا ناشایست نیست که انسان در خفت بمیرد . از کسانی هم که از من ناراحتی دیده اند و مرا دیگر نخواهند دید طلب بخشش می کنم . پدر و مادر عزیزم من خیلی دلم می خواست که شب آخری یک بار دیگر صورت همه شما را ببینم و مادرم از شما میخواهم که اگر کسی از من طلب دارد ، بدهیمرا بپردازید. و از پولهایی که برایم مانده است مقداری از آنرا به جبهه ها و مقداری دیگر را به مستمندان و بقیه آنران به جبهه ها و مقدار دیگر آن را به مستمندان و بقیه آن را برای رفع تدمین زندگی صرف کنید پدر و مادر عزیزم مرا در بهشت زهرا(س) دفن کنید.

با آرزوی توفیق نهایی بر کفر و استکبار جهانی برای رزمندگان پر توان سالم که توانسته اند جستن از امداد الهی شرق تجاوزگر و غرب جنایتکار را چنان به زانو در آورده اند که تمام محاسبات شیطانی آنها که مکر و حیله ای بیش نیست بهم بریزد. و دنیایی رابه حیرتو تعجب وا دارد که آیه ای از قرآن است که می گوید (ان کید الشیطان کان ضعیففا و مکرو و مکر الله و الله خیرالماکرین) که خدا با ماست اگر او را یاری نماییم و امام عزیزمان را همیشه یار و یاور باشیم.

در آخر هیچ چیز بهرت از دعا کردن نیست:

خدایا اگر گناه از من زشت و ناپسند است لیکن عفو از تو زیباست.

خدایا این امام ، این پیر جماران را برای ما حفظ بگردان

خدایا به خانواده معظم شهداء و مفقودین و اسراء صبر و بردباری عطا فرما.

خدایا ، خدایا رزمندگان اسلام را پیروزشان بگردان.

خدایا مجروحین و معلولین و اسیران را در پناه خودت قرار بده.

خدایا ظهور آقا امام زمان(عج) را نزدیک بگردان.

 

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page