به نام خداوند که بر بندگان ببخشاید و بس بود مهربان


با درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی و درود و سلام به روان پاک شهدای اسلام از کربلای حسینی تا کربلای ایران .
با عرض سلام به مادر، برادر و دوستان و آشنایان امیدوارم که همیشه تحت توجهات حضرت امام مهدی (عج) و نائب برحقش امام خمینی بوده باشید. مادر جان و ای‌برادرانم و ای کسانی که پوینده راه اسلام هستید ,خود می‌دانید که تنها دین و اسلام است که موجب سعادت انسانهاست ,سعی کنید که در تبلیغ آن بکوشید « الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور » هدایت به چیزی است که نتوان در مردم دمید. هدایت موهبتی است خدائی و آنان که در راه خدا بکوشند ,خدایشان هدایت می‌کند .
ایمان به خدا موجب توجه در رسالت نبوت و نگرش در راه فرو رفتن در اعماق پیام معجزه‌وار قرآن, کوشیدن در صراط مستقیم و فریاد‌های مجریان این مقام در طول زمان و قیام خونین آنان علیه دست‌اندر کاران ریا و نفاق و مولود نامبارکشان، ظلم و استکبار است .
رهبری پیامبر گونه خمینی انسان را بر آن می‌دارد و خویشتن را در اعماق دریای هواها جا گذاشته و با روح پاک خدایی به این موج عظیم « انا لله و انا علیه راجعون » بسپارد ,پس ای امت مسلمان, ای پویندگان اسلام ,هرگز امام را تنها نگذارید , رهبری که وجودش مایه فخر اسلام و توده عظیم امت اسلامی و مستضعفین جهان می‌باشد .
تنها چیزی که انسان فهمیده و آنهایی که به حقانیت خدا و انسانیت آگاهند و خواهان آن می‌باشند و من در ضمیر خود روشنایی می‌بینم یا از اینکه در این راه پیروز شویم که ایران و اسلام و انقلاب را مانند مزرعه‌ای که علفهای هرزش را وجین می‌کنند و می‌زدایند ,ما هم دشمنان اسلام و ضد بشریت را از تاریخ انقلابی ایران برکنده‌ایم و اگر کشته شدیم چه سعادتی بهتر از اینکه در نزد خداییم ,دوش به دوش شهدای سرخ علوی وایران و در دنیای دیگر پیش سرور شهیدان امام حسین (ع) رو سفید هستیم .
اگر شهیدان رفتند و یا پیروزی نهایی را ندیدید بدانید آنها زنده هستند و بر این انقلاب نظاره می‌کنند, آنها با نثار خون خود پیروزی را به ثمر رساندند و به دست ما سپردند و ما هم تا به اینجا توان داشتیم و از این انقلاب پاسداری نمودیم و از این به بعد هم به شما‌ ملت غیور و نیرومند اسلام می‌سپاریم و شما‌ها باید شجاعانه بجنگید و مبارزه نمائید تا پرچم خونین انقلاب مابر سراسر جهان به احتزاز در آورید و به دست صاحب اصلی آن یعنی ( منجی عالم بشریت امام مهدی (عج) بسپارید. گر چه شما‌ها غیورتر از آن هستید که بنده وصیتی برای شما داشته باشم اما وظیفه‌ای است بر گردنم و باید به انجام برسانم. ای کسانی که برای یاری دین حق به پا خواسته‌اید ,بیدار باشید ,دشمن زبون که با روبرو شدن نیروهای قدرتمند اسلام مایوس شده , اقدام به تخریب منازل مسکونی نموده که به این وسیله روحیه ملت و رزمندگان را تضعیف نماید اما شما تنها از بمباران کردن شهرها دلسرد نخواهید شد بلکه باید نیرومند‌تر و قویتر گردید. اگر یک نفر چه در اثر بمباران و چه در صحنه جنگ به شهادت می‌رسد جای او را در جبهه‌ها پر نمائید و دشمن را به نیروی الله از پای درآورید .
اما تو ای مادرم, از تو می‌خواهم مرا ببخشی و حلالم نمائید. نتوانستم جوابگوی زحمات بی‌نهایت شما باشم و جبران نمایم .
در آخر از همه برادران و خواهرانم حلالیت می‌طلبم. سعی کنید گریه اگر می‌کنید برای سرور شهیدان و یاوران آن مظلوم و شهیدانی که انتظار داشتند , پیروزی نهایی انقلاب را به چشم خود ببینند ولی ندیدند, گریه تان برای شهداء باشد. در آخر سلامم را به امام امت ,خمینی بت شکن می‌رسانم و آرزوی سلامتی تا انقلاب حضرت مهدی (عج) برای آن حضرت می‌نمایم. الهی در ظهور حضرت مهدی (عج) تعجیل فرما . خداوندا رهبر کبیر انقلاب، امید مستضعفان، بت شکن زمان ,حامی رزمندگان ,خمینی بت شکن را تا انقلاب مهدی (عج) حتی کنار آن حضرت او را در معیت خود نگه دار .

آمین یا رب العالمین .

والسلام على من تبع الهدى ۶۳/۲۰/۱۲  رستمعلى زارعى

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page