بسم الله الرحمن الرحیم
و آنانکه ایمان آوردند و هجرت گزیدند و در راه خدا کوشش و جان فشانی کردند و هم آنان که مهاجرت را منزل دادند و از آنها یاری کردند آنها به حقیقت اهل ایمانند و هم آمرزش خدا روزی نیکوی بهشتی مخصوص آنها است.قرآن کریم
با درود و سلام بر صاحب عصر,حضرت مهدی (عج) ونائب بر حقش امام خمینی وبا سلام بر شما خانواده محترم شهیدان و با درود فراوان به روان پاک طیبه شهدای اسلام که با خون خودشان درخت تنومند اسلام را آب یاری نمودند، وصیت خود را می‌نویسم .
خدا یا تو خود گواهی که فقط به خاطر تو به جبهه قدم گذاشته و چیزی هم عزیزتر از جان ندارم که در راه خودت هدیه کنم . با همه وجود مشتاق دیدار توام اما از اینکه قلبم سیاه است می‌ترسم چون شما کسی را که قلبش سیاه باشد نمی‌پذیری. الآن که دارم وصیتنامه را می‌نویسم غرق در گناهم و توان نوشتن این مطلب را ندارم , دستم لرزش دارد و به خود می‌گویم که فرجی چه می‌کنی؟ آیا باور داری که رفتنی هستی، آیا مگر پاک شده‌ای. نه نه، من پاک نشده‌ام و به درونم که می‌نگرم می‌بینم که، هنوز بوی هوس و غرور را از خود دور نکرده‌ام اما چه گویم, خداوند رحمان و رحیم است و توبه مرا می‌پذیرد و خودش عنایت را به من خواهد کرد .
و اما ای خانواده محترمم به شما بگویم که همه باید برویم. زیرا قرآن فرموده است «إنّا لله و إنّا إلیه را جعون» ما از خدائیم و به سوی او می‌رویم .
این را بدانید که من یک امانتی بیش در دست شما نبودم اگر خدا امانتش را گرفت ناراحت نشوید و افتخار کنید که خدا توفیق شهادت به فرزند شما عطا نمود و نیز به عنوان خانواده شهید محسوب شدید . باید بگویم که هر چه دارید جمع کنید و کوله‌بار محکم برای آخرت خودتان ببندید. مبادا به این دنیای مادی دل ببندید که ارزشی ندارد و در آخر باید با دست خالی و چند متری پارچه سفید برویم, در یک جای تنگ و تاریک، پس به این مسئله بیشتر فکرکنید و از این دنیای فانی وارسته شوید و به خدای متعال وابسته .
ای خانواده‌ام به شما بگویم که خود را آماده کنید برای صبر و استقامت که خداوند صابران را دوست دارد و وظایف الهی را به نحو احسن انجام دهید و خود را مهیا کنید برای سختی ها زیرا دیگر من میدانم با این عملیاتی که بارمز «یازهرا(س)» شروع شده خواهم رفت و به خودم الهام شده که شهید خواهم شد . بگوید مبارک باد بر تو, شهادت حق تو بود و باید شهید می‌شدی .عباس فرجی

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page