بسم الله الرحمن الرحیم
ربّنا لا تزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا وهب لنا من لدنک رحمه انک انت الوهاب
بارالها دلهای ما را به باطل راه مده پس از آنکه هدایت فرمودی و به ما از لطف خویش رحمتی عطا فرما، همانا که تویی بسیار بخشنده .
سلام بر آدم صفوه ا… و بر نوح نبی ا… و بر ابراهیم خلیل ا… و بر موسی کلیم ا… و بر عیسی روح ا… و سلام بر محمد(ص) حبیب ا… و بر علی(ع ) ولی ا… و بر فاطمه(س) سیده النساء و بر حسن(ع) سید النجبا و سلام بر حسین(ع) سید الشهدا و اصحاب با وفای حسین و سلام بر زینب(س) و خواهر مقاوم و غم پرور حسین و سلام بر معصومین(ع) و سلام بر مصلح جهان مهدی(عج) و درود و سلام بر امام امت و امت امام و درود و سلام بر شهدای حزب جمهوری و درود و سلام بر تمامی شهدا و اسراء و جانبازان و مفقودین این جنگ نابرابر . . .
ای مسلمانهای کره خاکی بدانید که اسلام عزیز در خطر است، اسلام در مورد تهاجم بی‌رحمانه ملحدان و از خدا بی‌خبران از شرق و غرب واقع شده است . وظیفه بسیار سنگین است. باید مواظب باشیم اگر این بار هم نسبت به مسائل اسلام بدبختی و ظلم و ستم روا داشته‌ایم, دیگر امکان جبران نخواهد بود .
ای مسلمانان بدایند اسلام به حماسه‌ها و جانبازیهای مجدد نیازمند است . امروز باید حرکت کنیم ,حرکتی همچون حرکت حسین(ع) ,حرکتی خونین و نجات دهنده ,حرکتی که نسلهای آینده و مملکت اسلامی احتیاج دارد .
ای شیعیان جهان قدر این رهبر انقلاب, امام امت را می‌دانید اما خیلی بیشتر بدانید. در تمام مسائل زندگی خود از او خط بگیرید و دنباله روی این حسین زمان در تمام مراحل و تمام حالات باشید .
ای عزیزان بدانید که رهبران ما در راه اسلام همه چیز دادند. ائمه معصومین(ع) در این راه مقدس جانها دادند و زحمات و رنج و مشکلات بسیاری متحمل شدند، آنان برای آگاهی و هدایت ما و اینکه بفهمانند مسلمان آزاده است, اینطور بودند .ما هم باید بدانیم که ما باید چه کنیم و وظیفه ما اکنون چیست .
ما باید در برابر کفار قیام کنیم ,با ظالمین بجنگیم. باید با مال و جان و فرزند، دین خدا را یاری نمائیم .فرزندان ما از فرزندان رسول ا…(ص) و علی(ع) و فاطمه(س) که عزیزتر نیستند .ما که از حسین زهرا(س) پیش خدا عزیزتر نیستیم. شرایط ما به سختی شرایط حسین (ع) نیست. باید در این راه اگر نیاز باشد همگی فدا شویم و می‌شویم و امام امت با دادن فرزند و کشیدن سختی‌ها ثابت کرد که دنباله رو حسین و آزاده است .
برادران و خواهران بدانید که این خونها بی جهت ریخته نشده است . این خونها ریخته شد که در مملکت، حزب ا… حاکم شود و خانواده‌های شهدا محترم شمرده شوند و قوانین اسلامی حکم فرما شود و الحمدا… اینطورهم است. می‌خواهم بگویم نباید با این شرایط در مملکت خدای ناخواسته بد حجاب یا بی‌حجابی باشد .نباید در ادارات ما خدای ناخواسته افراد کم کاری یا مخالف انقلاب و یا حتی بی تفاوتی باشند که انشاءا… اینطور نیست و اگر هم باشد خود به خود محو و نابود خواهد شد .
الحمدا… کارمندان و مسئولین ادارات و قسمتها خوب هستند ولی باید مواظب باشیم که این امکانات و وسایل ما که متعلق به بیت المال مسلمین است, باید حزب ا… در رأس آنان و مستضعفین در اولویت باشند. باید به روستاهای دور افتاده و مردم کم درآمد آن بیشتر کمک شود.خلاصه باید مملکت را طوری کنیم محل کار ,و محیط را طوری کنیم که دل رسول ا…(ص) را شاد کنیم و تا حد توان در جهت اسلامی کردن خود و اعضای خانواده خود و دوستان و آشنایان خود کوشا باشیم .
بدانید که شهدای عزیز ناظر بر اعمال ما و بر خورد و رفتارهای ما در تمامی زمینه ها هستند .کاری کنیم که فردا جوابگوی خون شهدا نباشیم .

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page