بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضى نحبه و منهم من ینتظروا ما بدلوا تبدیلا . ۲۳ احزاب
با نام خدا و با سلام و درود بر امام زمان (عج) امید محرومان و مستضعفان جهان و با سلام بر ارواح مقدس شهدائى که با خون سرخ خویش اسلام و قرآن را بیمه کردند
سلام بر امام امت خمینى کبیر ومبارز نستوهی که با رسالت الهى اش بار دیگر جامعه پژمرده ما حیات یافت.
خدایا ، بار معبودا لحظه حساس فرا رسیده و همه عاشقان و محبانت با چهره اى گشاده و سینه اى ستبر مى روند تا یک بار دیگر حرکتى تاریخى و سرنوشت ساز شروع کنند . امروز کسانى مهیاى رفتن به میدان هستند که عمرى پاى بیرق ابا عبدالله (ع) سینه زده اند و اشک ریخته اند و به یاد واقعه جانسوز عاشورا ضجه ها کرده اند ، انسانهایى پا به میدان مى گذارند که سرتاسر وجودشان را عشق به معبود و مولایشان امام زمان (ع) پر کرده است و به چیزى جز رضایت او دلبستگى ندارند زیرا که از مولا و مقتدایشان على (ع) و اولاد بزرگوارش درس چگونه زیستن و انتخاب چگونه مردن را آموخته و مى دانند که ارزش و فضیلت در چیست و ضد ارزشها کدام است.
اما خدایا من بى بضاعت و روسیاه امشب قصد آن دارم که به درگاهت رو کنم و یکبار دیگر از گذشته سیاه و سراسر قصور و عصیان خود توبه کنم و عاجزانه از درگاه تو مسئلت مى نمایم که توفیق خلوص در انجام توبه و همه امور را به این بنده ذلیل عطا فرمائى .
بارالها من به امیدى به در خانه خالقم آمده ام ناامیدم مکن . الهى اعتراف مى کنم گناهانى که از من سر زده به ذات اقدست همه از روى جهل و عدم شناخت واقعى تو بوده و یا امید بیش از حد به بخشش و کرم و رحمت تو بوده که مرا وادار به انجام گناه نموده ولى هر چند که شیطان وسوسه میکند تا مرا ناامید کند اما کرم و بخشش تو خارج از حد تصور بشر است لذا ترا به این شب عزیز و عظیم که انسانهاى شریف و پاک بسویت مى آیند از گناهان همه و من روسیاه درگذر زیرا تحمل شرمسارى در روز قیامت را ندارم .
الهى اگر موحد واقعى نبوده ام و آنگونه که باید تورا مى شناختم و نشناختم ولى ادعا کرده ام و دارم که بنده اى از بندگان توام و محال است که تو بنده ات را از درگاهت برانى.
پدر و مادر عزیزم, اى انسانهاى شریفى که جوانى و لحظات شیرین زندگیتان را به پاى همچو منى تلخ کردید و زحمات توانفرسایى را متحمل شدید امیدوارم اگر روزى خداوند متعال توفیق شهادت خالصانه و بدور از هرگونه رنگ و ریایى را نصیب این حقیر نمود, شما چون کوه بایستید و هیچ حزن و اندوهى که حاکى از دست دادن من باشد به خود راه ندهید و این سخن گرانقدر قرآن کریم را آویزه گوش کنید که اموال و اولاد موجب امتحان و آزمایش است و براى مشخص شدن درجات ایمان و تقواى افراد است و الا روزى خواهد آمد که همگى ما چشم از این دنیاى خاکى فرو بسته و دیگر در آن نخواهیم بود ,همچنان که آنهائى که قبل از ما بودند نیستند و رفتند و نه خود و نه دیگران نتوانستید از رفتنشان جلوگیرى کنند زیرا که موت و حیات تنها در اختیار ذات بى زوال خداوند حى و قادر است .
ولى اگر شعور و آگاهى ما به جایى برسد که مفهوم شهادت را درک کنیم خواهیم دانست که هر مرگى جز شهادت واقعى و خالصانه خسران است عزیزانم لحظات حساسى است که مشغول نوشتن هستم . لشگر حضرت محمد (ص) با تمام توان عزم خود را جزم نموده تا مرقد ابا عبدا… (ع) و مرقد مولا على (ع) و دیگر اماکن مقدس را از وجود کفار پلید بعثى پاک کنند از پاى ننشینند . اشک شوق از چهره هاى معصومشان چون سیلاب سرازیر است و این حاکى از عشق به لقاء خدا و محبت حسین (ع) است . اى کاش همه کسانى که ادعاى مسلمانى و حمایت از دین دارند مقدارى از خلوص و عشق و ایثار این کفر ستیزان در وجودشان بود آنگاه مى دیدیم که اسلام عزیز بر سراسر جهان حاکمیت پیدا خواهد کرد .
البته تقدیر الهى انجام خواهد شد و عاقبت مسلمانان واقعى وارث حکومت در روى زمین خواهند شد .
برادر و خواهران عزیزم و اى همه بستگانم شما را سفارش به تقواى الهى و کسب فضائل اخلاقى مى نمایم نکند خداى نکرده عمرتان سپرى شود و براى آخرتتان زاد و توشه اى برنداشته باشید.

برای چاپ مطلب بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.Print this page