خبرگزاری ها و پایگاه های فرهنگی

نوید شاهد| پایگاه فرهنگ ایثار و شهادت

پایگاه جامع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در هفتم تیر ماه سال ۱۳۸۴ با هدف انعکاس تمامی رویدادهای فرهنگی ایثار و شهادت در سطح جامعه و اطلاع‌رسانی فرهنگی و همچنین ایجاد بانک اطلاعات فرهنگی هنری، ادبی و مستند ایثار و شهادت افتتاح گردیده و هم اکنون با بیش از ۱۵۰۰۰۰ صفحه متن در سه زبان، ۲۰۰۰۰ دقیقه صوت و بیش از ۲۵۰۰۰ قطعه عکس و در چهار زبان فارسی، عربی و انگلیسی و اردو به فعالیتهای فرهنگی خود ادامه می‌‌دهد.

تا-شهدا

دست در دست هم هرکدام در هر جایگاه به قدر توان وظیفه ای در قبال آن برخی که به شهادت رسیده اند داریم. و ما اینجا در سنگری مجازی بدون وابستگی به هیچ نهاد دولتی و البته با مجوز رسمی از ” وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی” سعی در ادای دین به آنان را داریم.

جامع ترین گالری عکسهای مذهبی و اسلامی

عکسهایی را که در این سایت ملاحظه می فرمائید از سال ۱۳۷۵ تا کنون جمع آوری گردیده است که بخش اعظم آن از طریق فضای مجازی دانلود و مابقی آن از مکان های متفاوت از جمله موسسات فرهنگی و مراکز فروش خریداری گردیده است.

ثقلین

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ

کاشان دیده بان

مجموعه ای از جوانان ارزشی و ولایتی کاشان،  با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این ارزش ها به نسل هایی که شاهد حماسه آفرینی ها و جان فشانی های شیر مردان و شیر زنان ایران اسلامی نبوده اند، طی اقدامی ، تصمیم به ایجاد محیطی در فضای مجازی جهت انتشار اسناد و گفته های آشکار و نهان شهدای والامقام شهرستان گرفتند.

قمر-بنی-هاشم

هیئت فرهنگی مذهبی قمربنی هاشم (ع) خیابان شهیدپرورشهدا و امیرکبیر شهرستان مرندبا هدف تبلیغ فرهنگ مقدس عاشورا واخلاق و منش حضرت امام حسین (ع) و پرورش جوانان متدین و با ایمان و ولایتمدار وبااخلاص درسال۱۳۶۲باهمت بزرگان و جوانان محله تشکیل شد.